Even voorstellen… onze nieuwe collega’s

even voorstellen, nieuwe collegas
dinsdag
12
mei

We hebben twee nieuwe collega’s in ons team, die we graag aan je voorstellen. Ten eerste Antoine Slaats, Technisch Accountmanager, en daarnaast Johan Wijers, Technisch Adviseur. Beiden gaan zij aan de slag in de regio Zuid-Nederland.

Antoine Slaats – Technisch Accountmanager Zuid Antoine Slaats
Aan veel relaties in het zuiden van het land hoeven we hem niet meer voor te stellen. Antoine Slaats (49) heeft als commercieel verftechnisch adviseur en vestigingsmanager bij Felix van der Putten Verf namelijk heel wat contacten gelegd in de wereld van vastgoedonderhoud.

Vrolijk, kundig en altijd in voor een praatje. Zo staat Antoine bekend. Wij zijn dan ook maar wat blij dat hij sinds 1 februari deel uitmaakt van ons team. Antoine is het aanspreekpunt voor onze klanten en relaties in de regio Zuidoost: een gebied dat heel Limburg, de oostelijke helft van Brabant en het zuiden van Gelderland bestrijkt. Hier biedt hij projectbegeleiding, technische ondersteuning en advies. Ook verzorgt Antoine opleidingen. “Mijn grote troef? Mijn praktijkervaring. Ik weet waarover ik praat en ben echt een verlengstuk van de klant.”

In zijn vrije tijd is Antoine ook graag onder de mensen. Hij is een fanatiek deelnemer aan popquizzen en houdt van uit eten gaan en barbecueën, liefst met een speciaalbiertje erbij. In zijn woonplaats Bakel is hij al sinds jaar en dag vrijwilliger in het jongerencentrum. “Ik draai bardiensten, bied een luisterend oor en organiseer feesten en festivals.” Zelf pikt hij ook graag een concert of festival mee. Zijn favoriete bands zijn niet bepaald doorsnee. “Hoe harder de gitaren, hoe beter.”

Johan Wijers – Technisch Adviseur Zuid-Nederland Johan Wijers
Als timmerman en houtrotsaneerder werkte Johan Wijers (44) jaren met de producten van Repair Care. Na banen als calculator-werkvoorbereider en assistent-projectleider versterkt hij sinds 1 maart ons team. “Ik ben iemand die altijd wil blijven leren. Dit is de ideale omgeving daarvoor.”

Als technisch adviseur verzorgt Johan inspecties en 100% inventarisaties. “Door mijn verleden heb ik een scherp oog voor houtrot en bouwkundige gebreken.” Werken voor Repair Care leek hem tien jaar geleden al prachtig. “Dat was een goede inschatting. Ik ben hier pas kort, maar voel me hier echt thuis. We halen het beste uit het product én uit elkaar. Ik ervaar hier een enorme drive en professionaliteit.”

Johan woont met zijn vrouw Astrid en hun dochters Yvon (13) en Laura (10) in het Brabantse Nuland. Hij is een man van de praktijk; er is weinig wat zijn handen niet kunnen maken. “Ik ben net klaar met de verbouwing van ons huis, we hebben er een stuk aan gezet.” Nu is er weer tijd voor andere hobby’s, zoals fotograferen. Daarnaast staat hij meerdere keren per week op de velden bij Be Quick, de lokale korfbalvereniging. “Het ene jaar coach ik het team van Yvon, het andere jaar dat van Laura. Superleuk om te doen.”

We hebben twee nieuwe collega’s in ons team, die we graag aan je voorstellen. Ten eerste Antoine Slaats, Technisch Accountmanager, en daarnaast Johan Wijers, Technisch Adviseur. Beiden gaan zij aan de slag in de regio Zuid-Nederland.

Antoine Slaats

Antoine Slaats – Technisch Accountmanager Zuid
Aan veel relaties in het zuiden van het land hoeven we hem niet meer voor te stellen. Antoine Slaats (49) heeft als commercieel verftechnisch adviseur en vestigingsmanager bij Felix van der Putten Verf namelijk heel wat contacten gelegd in de wereld van vastgoedonderhoud.

Vrolijk, kundig en altijd in voor een praatje. Zo staat Antoine bekend. Wij zijn dan ook maar wat blij dat hij sinds 1 februari deel uitmaakt van ons team. Antoine is het aanspreekpunt voor onze klanten en relaties in de regio Zuidoost: een gebied dat heel Limburg, de oostelijke helft van Brabant en het zuiden van Gelderland bestrijkt. Hier biedt hij projectbegeleiding, technische ondersteuning en advies. Ook verzorgt Antoine opleidingen. “Mijn grote troef? Mijn praktijkervaring. Ik weet waarover ik praat en ben echt een verlengstuk van de klant.”

In zijn vrije tijd is Antoine ook graag onder de mensen. Hij is een fanatiek deelnemer aan popquizzen en houdt van uit eten gaan en barbecueën, liefst met een speciaalbiertje erbij. In zijn woonplaats Bakel is hij al sinds jaar en dag vrijwilliger in het jongerencentrum. “Ik draai bardiensten, bied een luisterend oor en organiseer feesten en festivals.” Zelf pikt hij ook graag een concert of festival mee. Zijn favoriete bands zijn niet bepaald doorsnee. “Hoe harder de gitaren, hoe beter.”

Johan Wijers

Johan Wijers – Technisch Adviseur Zuid-Nederland
Als timmerman en houtrotsaneerder werkte Johan Wijers (44) jaren met de producten van Repair Care. Na banen als calculator-werkvoorbereider en assistent-projectleider versterkt hij sinds 1 maart ons team. “Ik ben iemand die altijd wil blijven leren. Dit is de ideale omgeving daarvoor.”

Als technisch adviseur verzorgt Johan inspecties en 100% inventarisaties. “Door mijn verleden heb ik een scherp oog voor houtrot en bouwkundige gebreken.” Werken voor Repair Care leek hem tien jaar geleden al prachtig. “Dat was een goede inschatting. Ik ben hier pas kort, maar voel me hier echt thuis. We halen het beste uit het product én uit elkaar. Ik ervaar hier een enorme drive en professionaliteit.”

Johan woont met zijn vrouw Astrid en hun dochters Yvon (13) en Laura (10) in het Brabantse Nuland. Hij is een man van de praktijk; er is weinig wat zijn handen niet kunnen maken. “Ik ben net klaar met de verbouwing van ons huis, we hebben er een stuk aan gezet.” Nu is er weer tijd voor andere hobby’s, zoals fotograferen. Daarnaast staat hij meerdere keren per week op de velden bij Be Quick, de lokale korfbalvereniging. “Het ene jaar coach ik het team van Yvon, het andere jaar dat van Laura. Superleuk om te doen.”

Neem contact op

Veilig samen doorwerken